Ahşap Parke Bakım | İnce Detaylı Bilgileri | Karaman Parke


Ahşap Parke Bakım

Uzun zamandır kullanılan parkeler bir süreden sonra yıpranmakta ve fonksiyonel özelliklerini kaybetmektedir. Özellikle de ürün modellerinin rengi solmakta ve parlak yüzeyler matlaşmaktadır. Bu durum, yeni bir maliyeti çağrıştırsa da, profesyonel bir şekilde yapılan bakım işlemleri sayesinde zemin döşemelerinizi canlılığını geri kazandırabilirsiniz. Firmamız tarafından verilen ahşap parke bakım hizmeti, bahsi geçen ürün modellerinin tazelenmesini sağlamaktadır. Kırılmış, çizikmiş ve rengini kaybetmiş tüm yüzeyler, firmamız tarafından geliştirilen çözüm yöntemleriyle kısa bir süre içerisinde onarılmaktadır. Ayrıca daha önceden satın alınan parke modellerinin aynısını bulmak oldukça zordur. Ancak firmamız, bu noktada da destek sağlamaktadır. Ahşap parke bakım hizmetleri sırasında temizlenmesi güç olan parçalar yenileri ile değiştirilmektedir.

ahşap parke ustası
sistre cila , sistre , ahşap cila , parke cila

Teknolojik Destek

Firmamız ahşap parke bakım hizmetleri sırasında teknolojik ekipmanlardan destek almaktadır. Kesim ve yapıştırma işlemleri ise, uygun metotlar ile yapılmaktadır. Yüzeylerin parlatılması için ise, anti bakteriyeler içermeyen cilalar kullanılmaktadır. Teknik destek ekiplerimiz, bakım aşamasında ortamda bulunan eşyaların güvenliğini de göz ardı etmemektedir. Özellikle sökülen döşemelerinin altında ki toz ve kirler temizlenmektedir. Çatlayan parkeler ise güçlü yapıştırıcılar ile onarılmaktadır. Ahşap parke bakım ekiplerimiz, talep edilen adreslere çok kısa bir süre içerisinde ulaşmaktadır. Projenin tamamı söz verilen tarihler de bitirilmekte ve teslimattan önce detaylı kontrollerden geçirilmektedir. Sizde hemen firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve eski parkelerinizin ilk günkü doğallığına kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Ahşap Parke Bakım Ücretleri

Yeni bir parke satın almak bütçenizi zorlayabilir. Buna ek olarak satın almış olduğunuz ürün modellerinin kalitesi eskisini tutmayabilir. Ancak kaliteli bir ahşap parke bakım hizmeti sayesinde, maliyetlerinizi minimum bir seviyeye getirebilir ve eski döşemeleriniz ile uzun yıllar daha idare edebilirsiniz. Bakım işlemleri, yüzeylerin parlamasına, temizlenmesine ve canlılık kazanmasına imkân tanımaktadır. Özellikle de açık renkli parke modelleri ufak dokunuşlar ile sıfır ürün ayarına gelmektedir. Dilerseniz firmamızı arayabilir ve evinize teknik destek ekiplerimiz gelmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca ekiplerimiz ücretsiz bir şekilde arıza tespit çalışmaları yapmakta ve onarım maliyetlerini çıkarmaktadır. Ahşap parke bakım hizmetleri ise, oldukça ekonomik rakamlara tekabül etmektedir.
 

Laminat Parke ve Ahşap Parke Farkları

Temel Parke Bakımı: Ahşap Parkeler Nasıl Temizlenir?

Ahşap Parke Uygulaması

Ahşap ve Laminat Parkelerin Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir?

2 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir