Bağcılar Lamine Parke

Bağcılar lamine parke satış hizmetimiz kapsamında sunduğumuz seçeneklerimiz ile şık ve organik bir zemin döşemesini ev ve ofislerinizde kullanabilmeniz mümkündür. Lamine parke seçeneklerimiz, sağlıklı ve doğal olma özellikleri ile öne çıkarlar. Çıplak ayak ile basıldığında pürüzsüz dokuyu hissettiren lamine parke modelleri, sistre-cila ile kullanılarak, gösterişli hale getirilebilirler. % 100 ağaç olan lamine parke seçenekleri ile modern, country stilde mobilyalarınızla uyumu yakalayan zemin döşemesini evlerinize uygulatabilirsiniz.
Isı ve basınç ile farklı türden ağaç plakalarının bir araya getirilmesi ile hazırlanan, kaliteli lamine parke modellerimiz, açık ve koyu, ahşap renk serileri ile dekorasyonunuza en uygun zemin döşemesine ulaşabilmenizi sağlarlar. Mdf ve Pcv kullanımından uzak olan lamine parke seçeneklerimiz ile doğadan ilham alan detayları iç mekan zeminine taşıyabilmeniz mümkün kılınmıştır.
Bağcılar lamine parke
Lamine parkenin, laminat parkeden en önemli farkı; laminat parkede arada MDF kullanılır,doğal parke değildir. Lamine parkede ise aradaki malzeme % 100 ağaçtır. Lamine parke, laminat parkeden bu yüzden daha pahalıdır. Laminat “sıkıştırılmış talaş üzerine reçine emdirilmiş kağıt baskıdır”.
Lamine Parke Cilalanır mı ?
Lamine parkeler üretim aşamasından cilalı veya yağlı bir şekilde çıktığı için döşeme sonrası sistre cila gerektirmez. Ancak masif parke gibi defalarca sistre cila işlemi yapılabilir. … Ardından kullanıcının talebine göre renklendirme ve cila işlemi uygulanır.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir