Beykent Parke Çeşitleri

Beykent Parke Çeşitleri kategorimizde laminat, ahşap, derzli, lamine, parkelam, vario seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Çamsan ve agt model serilerimiz ile farklı doğal ağaç desenlerine ve doku seçeneklerine sahip ürünlerimizi, silerle buluşturuyoruz. Diğer yandan belirli parke modellerimizde sudan etkilenmeyen seriler. Mutfak ve banyolarınızda doğadan ilham alacağınız bir zemin görüntüsünü sergileyebilmenize olanak sağlıyoruz.
Kaliteli parke çeşitleri kapsamında gerçek ahşap dokulu parkelerimizi, ceviz, meşe, kiraz, gri gibi açık ve koyu renk serileri üzerinden sizlere sunuyoruz. Bu kapsamda ev veya ofislerinizde yer alan dekorasyon ne olursa uyumlu bir zemin döşemesi kullanabilmenize destek veriyoruz. Dilerseniz modern, berrak dokulu parke modelleri ile dilerseniz de ağaçların doğal desenlerini taşıyan ahşap parkeler ile zemin dekorunuza yeni bir soluk getiriyoruz.

Ahşap Parke nedir?
Ahşap parke, düzgün yüzeyli, homojen olarak aynı kalınlıkta meşe, kayın, gürgen, akağaç, ceviz ve gül ağacı gibi sert ağaçların makinelerde işlenmesi ile yapılan bir zemin kaplama malzemesidir. Parke yapılacak ağacın budaksız , sert, reçinesiz, dayanıklı, renklerinin parlak ve canlı olması istenir.
Laminat parke sınıfları nedir?
Hareket hacmi yüksek olan yerlerde üst sınıflar tercih edilirken, daha az hareket olan zeminlerde alt sınıflar kullanılmalı. 21, 22, 23, sınıfları konut için kullanımına; 31, 32, 33 sınıfları ise ticari alanlar için uygundur. – Parke kalınlığı da, yine parkelerin dayanıklılığı açısından büyük önem taşır.
Beykent Parke Çeşitleri
Derzli Parke ne demek?
Derzli parke, parke plakalarının birleşim yerlerindeki 1MM lik V şeklindeki boşlukla ile oluşan parke modeline verilen isimdir. … Parke plakaları birbiriyle boşluksuz bir şekilde birleşmektedir. Parke plakalarının üretiminde kesişim noktalarındaki çıktının, plakaların birbiriyle birleşmesi ile oluşan aralık görüntüsüdür.
Laminat parkenin kalitesini nasıl anlarız?
Çin malı laminat parkelerin en belirgin özelliği yüzey kısmının olağandan daha parlak oluşudur. … Bizzat parkenin kendisini inceleyin. Birbirine kilitleyin ve ek yerlerini nasıl kapattığına dikkat edin. Ek yerlerinde boşluk ve seviye farkları olmamalıdır.