Beykent Parke Ustası – Parke Montajı Hakkında Bilinmesi Gerekenler?

Beykent Parke Ustası

Bir parkenin uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılması için kesinlikle uzman ekipler tarafından monte edilmesi gerekir. Aksi taktirde kırılmalar veya esnemeler yaşanabilir. Uzun yıllar bu sektörde hizmet veren Beykent parke ustası, tüm ürün modellerinin profesyonel şekilde döşenmelerini sağlamaktadır. Ayrıca zemin türüne göre geliştirilen çözüm yöntemleri sayesinde de montaj işlemleri daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamız bünyesinde hizmet veren Beykent parke ustası, 1 iş günü içerisinde kapınıza gelmekte ve zemin üzerinde incelemeler gerçekleştirmektedir. Çıkan sonuçlara göre de uygulama metodu geliştirilmektedir. Özellikle de ahşap parke modelleri sert bir darbeye maruz kaldığı taktirde kırılabilmektedir. Ustalarımız ise bu gibi durumların yaşanmaması için uygulama sırasında hassasiyet göstermektedir.

Montaj Sırasında Dikkat Edilen Noktalar

Parkelerin yüzeylerine tonaj olarak bir hayli ağır ürünler konulmaktadır. Sürekli baskı ve darbelere maruz kalan ahşap parkelerin kesinlikle esnememesi gerekmektedir. Firmamızın ekipleri ise, uygulama öncesinde tüm zemini temizlemekte ve en ufak bir toz parçasının bile kalmasını engellemektedir. Ayrıca parke modeli zemine tam oturtturulmakla birlikte, gerek görülen yerlerde alt kısımlar beslenmektedir. Beykent parke ustası, yaşamsal faaliyetlerin devam ettiği dairelerde bulunan eşyaların güvenliğini de maksimum bir şekilde sağlamaktadır. Süpürgelikler ise, duvara sıfır montaj edilmektedir. Bu sayede de zaman içerisinde boşlukların tozlar ile dolması önlenmektedir. Beykent parke ustası işlem sonrasında zeminin tamamını kontrollerden geçirilerek eksik kalan kısımları tamamlamaktadır.

Beykent Parke Ustası Farkı

Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde profesyonelliği yakalayan Beykent parke ustası, villa, otel ve restoran gibi alanlar için çalışmalar yürütmektedir. Özellikle de toplu yaşamın gerçekleştiği ortamlarda yapılan montajlarda estetik ön planda tutulmaktadır. Firmamızın ustaları, iki parke çizgisi arasında kalan boşluğu da minimum seviyeye indirmektedir. Yine dişi ve erkek kanallar birbirine oturtturulmakta ve esneme payı sıfıra düşürülmektedir. Parke ustası, ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. En önemlisi de firmamız bünyesinden satın alınan ürünler ücretsiz bir şekilde montaj edilmektedir. Sizde hemen ofislerimizi ziyaret edebilir ve dilediğiniz ürün modelini seçerek, kısa bir süre içerisinde kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.