Beylikdüzü Parke Firmaları

Beylikdüzü parke firmaları arasında Karaman Parke olarak 30 yıla yakın bir süredir tüm bölgede kusursuz ve sorunsuz bir şekilde hizmete devam etmekteyiz. Beylikdüzü bölgesi başta olmak üzere artık tüm İstanbul avrupa yakasına hizmet vermekteyiz. Laminat parke döşemesi yaptırmadan önce web sitemizden detaylı bilgiye ulaşabilir ve aklınızdaki tüm soru işaretlerini giderebilirsiniz. Parke modelleri ve çeşitleri arasından kendinize ve ev iç dekorasyonunuza en uygun parke modelini seçtikten sonra bizimle iletişime geçerek parke fiyatları ve montaj detayları hakkında net bilgiye ulaşabilirsiniz.

Laminat Parke Kaplamanın Faydaları

Bir laminat parke zemin, aile bütçesini aşmamak kaydıyla evinize güzellik ve sıcaklık katmanın harika bir yoludur. 21. yüzyılda laminat parkeler aktif bir aile için evlerini dekore etmek ve yaşam tarzlarını geliştirmek adına düşük maliyetli, az bakım gerektiren, dayanıklı ve güzel bir yol sunmaktadır. Montaj maliyeti de genellikle daha düşüktür, çünkü laminat zeminler mevcut bir çok yüzey üzerine doğrudan döşenebilir.Laminat parkeler, 25 veya 30 yıl önce, düşük maliyet ve kurulum kolaylığı nedeniyle, ilk olarak Avrupa’da kullanılmaya başladı. Günümüzde, laminat zemin üreticileri orjinal ahşap benzeri birebir laminat parke üretmeye başladı, kiremit ve taş tasarımları içinde yine önemli ilerlemeler mevcuttur. Bir çok durumda, bir laminat parke ile ahşap parke arasındaki farkı ayırt edemeyebilirsiniz.

Performans

Düzgün muhafaza edildiğinde, bir laminat parke yıllarca döşendiği alana hizmet verecektir. Ürünün kendisi son derece dayanıklıdır. Melamin yüzeyi ile birleştiğinde, zemininiz, aktif bir ailenin çoğu kullanım ve zedelemesine dayanmalıdır. Düşük maliyet, düşük bakım ve uzun ürün ömrü, laminat parke zeminleri çok değerli kılar.

Laminat Parke Bakımı

Çok dayanıklı olmasına rağmen, laminat zeminler donma ve aşınmaya karşı çok dayanıklı değildir. Parkelerin yeni görünmesini sağlamak için bazı basit ipuçları:

  • Kiri temizlemek için sık sık süpürün veya vakumlayın.
  • Kiri ve pisliği içeriye taşımamak için dış kapılarda mutlaka paspas kullanın.
  • Mobilyaların veya diğer eşyaların altına laminat parkeleri çizmemeleri için koruyucu parçalar kullanın.
  • Evcil hayvanınızın tırnaklarının uzunluğuna dikkat edin.
  • Parkeleri mopla temizlerken aşırı sudan kaçının.
  • Yanlızca laminat parke zeminlerin onayladığı kimyasallar ile zeminlerinizi temizleyin.

Beylikdüzü Parke Firmaları

Karaman Parke ve Dekorasyon olarak yaşam alanlarınızın çehresini önemli ölçüde değiştirecek zemin kaplaması olan Parke döşemelerinde Beylikdüzü parke firmaları arasında 30 yıla yakın bir süredir gururla bölgede hizmetimizi devam ettirmekteyiz. Parke fiyatları ve modelleri hakkında bilgi almak istiyorsanız öncelikle sitemiz üzerinden size en uygun parke modelini ve rengini seçmelisiniz ardından bizimle iletişime geçerek parke döşenecek alanın m2’sini vermeniz yeterlidir kısa süre içerisinde parke fiyatları ve montaj kurulumu hakkında tüm detayları size aktarmaktan mutluluk duyacağız.
Laminat parke modellerini aşağıda vermiş olduğum linkten inceleyebilirsiniz.