Beylikdüzü Parke Fiyatları

Beylikdüzü parke fiyatları hakkında net bilgiye ulaşmak için öncelikle yaptırmak istediğiniz parkenin modelini ve markasını seçmeniz gerekmektedir. Parke modelleri ve çeşitlerini web sitemizde sizler için sıraladık istediğiniz renkte ve modelde parkeyi seçerek bizimle iletişim kurmanız yeterlidir kısa sürede montaj ve fiyat hakkında gerekli tüm bilgiyi size iletmiş olacağız. Öncelikle parke hakkında kısa bir bilgilendirme yapalım ; evlerde kullanılan en yoğun parke çeşidi laminat parkelerdir, fiyat ve pratik kurulumu artı renk çeşitliliği bakımından Türkiye’de en çok kullanılan parke çeşitidir.

Sürdürülebilir Malzemelerden Yapılmıştır

Ev projeniz için zemin malzemesi seçim zamanı geldiğinde, araştırmalarınız sonucu ahşap zeminlerin çok daha havalı ve gösterişli durduğunu farketmiş olabilirsiniz. Ev sahiplerinin çoğu, ahşap zeminlerin görünümünü sevmektedirler, ancak ahşap parke, ormansızlaşma endişelerini beraberinde getirir. Herkesin ahşap zemin kullandığını düşünsenize ? Laminat parke döşeme, çevre bilinci taşıyan müteahhitler ve ev sahipleri için popüler bir seçimdir. Laminat Parke zeminler kereste endüstrisinin yan ürünleri ve diğer tüketim sonrası malzemeler ile yapılır bu yüzden doğaya ve ağaçlara zarar vermeye gerek kalmaz ve her zaman çevreci bir zemin kaplama ürünü olarak en popüler malzemelerden biridir.
Laminat parke döşeme, talaş, ağaç yongaları ve diğer post-tüketici odun ürünlerinden oluşan kompozit bir malzemedir. Bu kompozitin üstüne ahşap ağaç görüntüsü uygulanmakta, ve sonuçta yapılan döşeme geleneksel ahşap görünümünü vermektedir. Yüksek kaliteli parke döşemenin, kurulduğu her odaya şıklık kazandıran doğal bir ahşap parke görüntüsü kazandırmaktadır.

Zararlı Kimyasallar Yok

Laminat parke genellikle yüzer bir zemin olarak kurulur, bu da montaj işleminde hiç bir yapıştırıcının veya kimyasalın kullanılmadığı anlamına gelir. Bu sadece çevre için değil, aynı zamanda eviniz için ve içerisinde yaşayan insanlar içinde son derece iyidir. Ayrıca, laminat koruyucu veya çözücü maddelerle yapılmaz. Ve temizlemesi çok kolay olduğu için, kendinizi daha az temizlik kimyasalları kullanırken bulacaksınız.

Beylikdüzü Parke Fiyatları

Ancak her laminat parke aynı kaliteyi ve garantiyi vermez. Karaman Parke olarak sadece sağlam ve garanti süresi 10 yıl olan Türkiye’deki en kaliteli parkeleri kullanmaktayız. Kaliteli ve uygun fiyat garantisi ile Beylikdüzü parke fiyatları aramalarınızda istediğiniz hizmeti en hızlı ve temiz şekilde yerine getirebilecek bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Parke modelleri ve renklerini sitemizden inceleyebilir istediğiniz parkeyi bize belirterek fiyat ve ürün detayları hakkında kısa süre içerisinde bilgi sahibi olabilirsiniz.