Beylikdüzü Parke Ustası

Beylikdüzü Parke Ustası

Zeminlere döşenen parkelerin kalitesi, kullanım ömürlüğü açısından önemlidir. Ancak ürünün montajının profesyonel bir şekilde yapılması da farklı avantajlar sağlamaktadır. Özellikle de yer ve laminat arasında boşluk kalmaması veya zeminin temiz olası uygulama sırasında dikkat edilmesi gereken kriterlerdir. Firmamız da görev yapan Beylikdüzü parke ustası ve ekipleri, alanında uzman olmakla beraber, mesleğinin gerektirdiği bilgi ve tecrübeye sahiptir. Tüm projeler profesyonel bir şekilde tamamlanarak teslim edilmektedir. Ayrıca ekip arkadaşlarımız düzenli olarak eğitimlerden geçirilmekte ve yenilenen teknolojiye ayak uydurması sağlanmaktadır. Beylikdüzü parke ustası denilince akla ilk gelen firma olmakla beraber, vermiş olduğumuz hizmet kalitesi ile de bir adım daha öndeyiz. Özellikle de bölgenin tüm mahalle ve sokaklarına aynı gün içerisinde ulaşan ekiplerimiz, işlemlerin çok kısa bir süre içerisinde tamamlamasını sağlamaktadır. Bu sayede de alınan memnuniyet oranları her geçen gün arttırılmaktadır.

Parke Ustası Kime Denir?

Farklı markalar tarafından üretilen parke modellerinin montajı, oldukça bilgi ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Ölçme veya kesme metotları, ürün modelinin sağlıklı bir şekilde zemine oturtturulması açısından oldukça önemlidir. Beylikdüzü parke ustası ve personelleri, projenin profesyonel bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Ayrıca her bir ürün modeli, sahip olduğu özelliklere göre işlem görmektedir. Firmamızda görev yapan parke ustaları, laminart modellerini zeminin ölçülerine göre keserek montaj etmektedir. Bu esnada zemin üzerinde esnemelere neden olan maddeler temizlenmektedir. Özellikle de beğenmiş olduğunuz ürün modelini salonunuzun yapısın uygun bir şekilde monte edilmektedir. Yine uzman moda tasarımcılarımız seçim aşamasında kararsız kalan müşterilerimize de destek sağlamaktadır.

Parke Fiyatları

Firmamız müşteri memnuniyetinin arttırılması açısından ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Pek çok parke modeli, cüzi karlar ile satışa sunulmaktadır. Ayrıca montaj işlemleri için de ayrı bir ücret talep edilmemektedir. Beylikdüzü parke ustası görevini üstlenen personellerimiz, tüm işlemleri ürün sahiplerinin istedikleri şekillerde gerçekleştirmektedir. Uygulama sırasında da evde bulunan eşyaların güvenliği maksimum bir şekilde sağlanmaktadır. Firmamız bünyesinde hizmet veren Beylikdüzü parke ustası, bu konuda hassas bir tutum sergilemektedir. Her oda kademeli olarak boşaltılmakta ve işlem sonrasında tekrar yerleştirilmektedir. Kırılması muhtemel olan ürünler için de farklı önlemler alınmaktadır. Sizde konu hakkında detaylı bilgi almak için hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezimiz günün her saati aktif bir şekilde destek vermektedir.

Özel Siparişler

Talep ettiğiniz bir marka veya renk modeli için firmamız ile iletişime geçebilir ve hemen sipariş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Özel siparişler için de hizmet veren Beylikdüzü parke ustası, istenilen tüm ürün modellerini kısa bir süre içerisinde tedarik etmektedir. Ayrıca özel siparişler için de ayrı bir ücret söz konusu değildir. Ürünlerimizin hepsi 1 yıl garanti kapsamında satışa sunulmakta ve bu süre içerisinde yaşanan sorunlar ücretsiz bir şekilde giderilmektedir.