Mimarlık ve inşaat alanında tecrübesiyle kendinden söz ettirmeyi başaran Büyükçekmece Parke  Karaman Dekorasyon, yaşam alanlarında yaptığı değişikliklerde müşterilerinden tam not almaktadır. Sosyal değerlere verdiği önem, sağlıklı yaşama verdiği katkı ve doğal yaşam dengesiyle sunduğu estetik sayesinde sektörün önde gelen firmaları arasına girmiştir. Problemden çok çözüme odaklanan firmanın güvenirliği ve kalitesi tartışılmazdır.

Son zamanların en çok tercih edilen zemin kaplama yöntemlerinden olan parke, fiyatı ve kolay uygulanabilirliği nedeniyle farkını ortaya koymaktadır. Ormanlardaki ağaçların tüketilmemesini önemseyen sektör, matbaalarda basımı yapılan laminant parkeler kullanmayı tercih eder. Lamine parkeyse birkaç ahşap malzemesinin birbiriyle birleştirilmesiyle oluşur. Cilalı şekilde hazırlandığı için ekstra bir işleme ihtiyacı yoktur. İlk parke olarak adlandırılan masip parkeyse diğer modellere göre daha kısa kesilmiş ahşaplardan hazırlanır. Bu parkenin zamanla aralarında boşlukların oluşması, üzerindeki cilanın yıpranması ve belirli süreden sonra bakım gerektirmesi masif parkenin kullanımını azaltmaktadır. Bahçenizde ve sokaklarda kullanılan parke taşları da farklı bir zemin döşemesidir, peyzaj çalışmalarının vazgeçilmez malzemesidir. Toprak bir tabanın üzerine döşenen taşlar sonrasında kumlarla kaplanır ve taşlar arasında boşluklar doldurulur.

buyukcekmece parke

buyukcekmece parke

Birçok alanda yenilik arayan kişilere hitap eden firmamız, dekorasyon ve tadilat işlerinizi kısa sürede gerçekleştirmektedir. İletişim numaralarımızdan ya da firma adresimizden bize ulaşan ziyaretçilerimizin nasıl bir işlem yaptıracakları dikkatle dinlenir, ardından işlem süresi ve fiyatı belirlenir. Hemen işe koyulan ustalarımız söylenilen tarihte işi teslim etmek üzere çalışmaya başlar. Birçok müşteri anahtar teslim dekorasyon istediği için güvenini tescillemiş firmamızı tercih eder. İş öncesinde görüşmeden sonra işi bize teslim eden müşterimiz, işlem sırasında küçük ayrıntılar içinde boğulmaz. Parke ve diğer zemin döşeme işlemleri için büyükçekmece parke farkıyla tanışmanızı öneririz.

Modern görünmesi ve uygun fiyatlı olması açısından birçok evde zemin kaplama olarak tercih edilen parkenin doğru döşenmesi çok önemlidir. Parkenin döşenmesi sırasında sıkıştırma işlemi doğru yapılmazsa, parke parçaları tam birleştirilmezse belirli süreden sonra kabaracaktır. Ayrıca binanın rutubet problemi varsa kısa sürede eskimeye başlayacaktır. İlk defa parke döşemesi yaptırmak istiyorsanız, var olan parkenizi yeniletme niyetindeyseniz firmamızdan fiyat bilgisi alınız. Hem kaliteli hizmet hem uygun fiyata uygulama yaptırmak mümkündür, önemli olan doğru firmayı bulmaktır. Sitemizi ziyaret edip verdiğimiz hizmetlere göz gezdirebilir, ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarını arayabilirsiniz.

buyukcekmece parke

buyukcekmece parke

Prefabrik evinizde, ofisinizde, villanızda, apartmanlarınızda değişim ve farklı bir yaşam alanı oluşturmak istiyorsanız firmamızın güvenli kadrosuyla tanışabilirsiniz. İş öncesindeki süreçten iş sonlandırılacağı süreye kadar tüm ilgisini gösteren uzman çalışanlarımız, müşterilerinin taleplerini eksiksiz yerine getirmektedir. Kalite, güven ve kalıcılık alanında yaptığı işlerde garanti veren Karaman Parke ve Dekorasyon , 2009 yılından bu yana müşterilerinden aldığı memnuniyetle başarı basamaklarını çıkmaktadır. Çocuklarınız ve sizin için farklı tasarımlar sunmakta, sağlıklı yaşam alanlarıyla evlerinizi nefes alınabilir hale getirmekteyiz.