Beylikdüzü Çamsan Parke satışı yapan firmalar arasında Karaman Parke olarak 30 yıla yakın bir süredir satış ve uygulama hizmeti vermekteyiz. Çamsan Parke sektörde kendisini ispatlamış ve A kalite malzemeler ile parke üretimi yapan sayılı firmalardan biridir. Çamsan laminat parke modelleri, Klasik seri, Modern seri, Platinum seri ve Avangard seri olarak 4 kategoride ayrılmıştır. Türkiye’de üretimine başlanan ilk laminat parkeler yine Çamsan tarafından yapılmıştır.

Çamsan Parke’nin Özellikleri

 • Dayanıklıdır. Kullandığınız süre boyunca sizi yarı yolda bırakmaz ve çok zor durumlarda tadilat gerektirir.
 • Kolay temizlenebilir ve kullanışlıdır. Sigara ateşi gibi ufak ateş ve közlere karşı dayanıklıdır.
 • Ultraviyole ışınlarına ve temizlikte kullanılan ev kimyasallarından zarar görmez.
 • Basınçta ve ağır darbelerde dayanıklılığı üst seviyedir ve çevre dostu üretim parkelerdir.
 • Çamsan Parke, parke yüzeyinin kalitesini, bünyesinde topladığı bu güçlü özellikler sayesinde uzun yıllar korur.
 • Çamsan Parke, tüm yaşam alanlarınızda kusursuzca kullanabileceğiniz uzun ömürlü parkelerdir.
 • Bakımı ve temizlenmesi son derece kolaydır.
 • Çamsan Parke; PVC, PCB, dioksin vb. gibi çevreye zararlı hiçbir madde içermez.
 • Parke imalatında kullanılan HDF üretimlerinde E1 tutkalı kullanılmaktadır.
 • Daha da önemlisi Çamsan Parke, en iyi fiyat ve maksimum fayda alabileceğiniz nadir bir markadır.
 • İsteğiniz üzeri diğer parkeler ile yanyana karşılaştırıp farkı anlıyabilmektesiniz.

Beylikdüzü Çamsan parke arayışlarınıza Karaman Parke firması olarak yanıt vermek için Çamsan ürünlerinin tüm listesini web sitemize sizler için topladık. Dilediğiniz parke modelini inceleyerek size en uygununu seçebilir ve bize seçtiğiniz parke modelini iletişime geçerek bildirirseniz kısa süre içerisinde fiyat ve ürün detayı hakkında tüm bilgiye ulaşabilirsiniz.

Laminat parke seçimlerinde Çamsan aradığınız kalite ve doğallığı sizlere sunmaktadır, uzun yıllar kullanışlı ve garantisi olan piyasa mallarının üstünde bir parke ve uygun fiyat seçenekleri sayesinde Türkiye’de en çok satılan parkeler arasında gelmektedir.

Laminat Parke – Tam Olarak Nedir?

Yüksek kaliteli laminat parke zeminlerin görünümü ve hissi onları gerçek ahşaptan neredeyse ayırt edilemez kılar. Ancak ahşap parke zeminlerinden farklı olarak masif ahşaptan yapılmamaktadır. Bunun yerine, dekoratif bir tabaka ile kaplı bir mühendislik ahşap çekirdek tabakasından oluşur. Laminat parke, çeşitli genişlik ve uzunluklarda gelir. Çevresindeki V-eklemi ve doğala özdeş kabartma ile geniş formatlar, özellikle gerçek ev stili tahta zeminleri daha önce hiç olmadığı kadar ikna edici şekilde çoğalttıkları için özellikle popüler olarak kullanılmaktadır. İyi bir laminat parke ayrıca sağlam, hafif, kolay temizlenebilir ve düşük emisyonla karakterize edilir. En büyük avantajı kesenizi yormayacağı gibi, görsellik açısından diğer lüks zemin kaplamalarını aratmamasıdır.

Ürünlerimizi aşağıda vermiş olduğum linkten inceleyebilir ve kendinize en uygun parkeyi seçerek bizimle iletişime geçebilirsiniz kısa süre içerisinde fiyat ve tüm detaylar hakkında bilgi sahibi olarak anlaşılmaya vardığımız doğrultuda parke montajına geçebiliriz.

Tüm Ürünlerimiz

Çamsan Klasik Seri Katalog

Çamsan Modern Seri Katalog

Çamsan Platinum Seri Katalog

Çamsan Avangard Seri Katalog

Beylikdüzü Çamsan Parke