Çevreye Duyarlı Parkeler

Çevre Dostu Parke

Lâminat parke üretiminde kullanılan HDF veya sunta, ağırlıklı olarak çam ağacından elde edilmektedir. Bu ağaçlar, orman sağlığı için yapılan seyreltme çalışmalarından gelmektedir. Ancak, diğer ağaç ürünleri endüstrisinden, kesme, budama ve tıraşlama sonucu elde edilen malzeme de değerlendirilmektedir. HDF ve sunta üretiminde kullanılan sentetik reçine dahil tüm katkı malzemeleri, çevreye duyarlı olup, kesinlikle halojenler, klorürler veya ağır metaller içermez. Çevreye duyarlı parkeler Bu nedenle ürünlerimiz, Avrupa Standardı’nın öngördüğü değerler ile sağlık koşullarını karşılamaktadır. Çevre korumaya katkı açısından, ürünlerimizin tamamı geri dönüşümlüdür.

Çevreye duyarlı parkeler

Seçim yaparken ilk etapta firma tercihinize dikkat etmeniz gerekebilir. Güvenilir olmayan firmalardan bu tür parkeleri satın alırsanız kısa süre içerisinde ürünlerin yıprandığına şahit olabilirsiniz. Bu sebeple, müşterileri tarafından olumlu yorumlar alan ve kaliteli üretimi ile ön plana çıkan markaları tercih etmelisiniz. Laminat parke fiyatları ise sizin seçeceğiniz ürünün marka, model ve boyutlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak laminat parkeler arasında her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek parkeler bulunmaktadır.

Laminat parke seçimi yaparken tek kıstasınızın fiyatlar olmaması da önemlidir. Fiyatlar ile birlikte aynı zamanda ürünün üretiminde kullanılan malzemelerini de araştırmalısınız ve kaliteli olmasına özen göstermelisiniz.

Güvenilir Laminat Parke Modelleri

Çevreye karşı duyarlı olan çevre dostu laminat parke modelleri aynı zamanda diğer parke modellerine göre daha uzun süre boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı parke modelleri arasında yer almaktadır. Farklı dekorasyon stillerine uyum sağlayabilen laminat parkeler ile klasik, alternatif ve modern dekorasyon stillerinizi canlandırmaya başlayabilirsiniz. Tamamı geri dönüşümlü olan çevre dostu laminat parkeler aynı zamanda kolay temizlenebilir yapıya da sahiptir.

Kiri yüzeyinde tutmayan ve en kolay şekilde temizlenebilir olan çevre dostu laminat parke modelleri sayesinde temizlik için ayırdığınız sürenin kısalmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle vaktinizi diğer işlerinize ayırmaya başlayabilirsiniz. Çevre dostu laminat parkeler arasından seçim yaparken bazı özel detaylara da dikkat etmelisiniz.