Esenkent Parke Fiyatları


Esenkent parke fiyatları hakkında bilgi almadan önce bilmeniz gereken  parke yaptırmak istediğiniz alana hangi çeşit parke yapılacağı ve parke yapılacak alanın kaç m2 olduğudur. Bu doğrultuda parke fiyatları değişken olmaktadır.

Neden Evlerde Laminat Parke Seçmeliyiz ?

Laminat parke su geçirmez, yapıştırılmış Yüksek Yoğunluklu Fiber (HDF) tahta etrafında inşa katmanlı bir malzemedir. Tüm Quick-Step laminat zeminler dört farklı katmandan oluşur:Lekelere, darbelere, çiziklere, yanıklara ve ev kimyasallarına karşı koruma sağlayan şeffaf, aşınmaya dayanıklı bir kaplama ile korunmaktadır.Bir tasarım katmanı: sofistike baskı teknikleriyle yeniden üretilen ve melamin reçine ile işlenmiş gerçek ahşap veya fayanslara alternatif harika bir ürün.Son derece dayanıklı ve kararlı, neme dayanıklı, yapıştırılmış HDF çekirdek levha. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra fiyatıda oldukça uygun ve model çeşitliliği çok fazla.

Mükemmel Desenler

Modern ve geleneksel tasarımlar, geniş renk ve stil çeşitliliği arasında iç mekanınız için mükemmel döşeme çözümünü kolayca bulabilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Kurulum

Komple bir dairenin laminat parke döşemesi yaklaşık yarım gün içerisinde tamamlanmış oluyor üstelik geride pislik bırakmıyor ve temizlik gerektirmiyor.

Kalite ve Dayanıklılık

Laminat parke zeminler 10 yıl’a kadar garanti altındadır işte bu yüzden parke yaptıracağınız yer güvenilir ve size bu garantiyi verebilen bir firma olmalı.

Esenkent parke fiyatları

Aramalarınızda parke fiyatlarının değişken olduğundan bahsettik. Laminat parke ürünlerimizi sitemizde sizler için sergiledik burdan kendinize en uygun laminat parkeyi seçtikten sonra bize parke yaptırmak istediğiniz alanın m2 ve parke modelini verirseniz kısa süre içerisinde size fiyat bilgisi vermekteyiz.
Laminat parke esasen insan yapımı bir çözüm olmasına rağmen, doğal ahşabın tüm karakterine sahip çok çeşitli renk ve stilleri mevcuttur. Karaman Parke olarak en iyi laminat parke seçeneklerine sahibiz, bu nedenle temiz ve çağdaş beyaz ağırlıklı levhalardan rustik ve kırsal esintili tasarımlara kadar her tercihinize ve dekoratif temanıza uygun parke çeşidimiz mevcuttur.
Vermiş olduğum linklerden parke modellerini ve çeşitlerini inceleyebilirsiniz, istediğiniz parke modelini bize belirtmeniz yeterlidir, kısa süre içerisinde fiyat ve montaj hakkında detaylı bilgiye sahip olursunuz.

Laminat Parke Modelleri

Esenkent Parke

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir