Esenkent Parke

Esenkent Parke firmaları arasında Karaman Parke olarak hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Sektörün öncü firmalarından olarak bu bölgede sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktayız makalemizde Laminat Parke hakkında aklınıza takılan her soruya yanıt vermeye çalıştık aklınıza takılan sorular olursa bize ulaşarak bildirmeyi unutmayın.
Parke modellerini ve markalarını sitemizde detaylı olarak inceleyebilirsiniz istediğiniz modeli ve markayı bize bildirerek kısa süre içerisinde bir fiyat teklifi hazırlayıp size dönüş yapmaktayız. Sektörde uzun süredir İstanbul avrupa bölgesinde bir çok ilçede sürekli olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz elimizdeki parke çeşitleri ve modelleri arayıp bulamayacağınız bir çok çeşidi barındırmaktadır. Esenkent parkeci aramalarınızı sorunsuz bir şekilde tamamlayıp üstesinden gelmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Laminat parke hakkında bilmek istediklerinizi ve merak ettiklerinizi sitemizde bulabilir bulamadıklarınızı bize sorarak aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Laminat Parke Nedir ?

Laminat parke, taş veya fayans gibi malzemelere alternatif olarak katmanlar halinde üretilmiş sentetik bir döşeme ürünüdür. Zemine en yakın oturan bir sırt tabakasıyla başlayarak, tabaka tabaka oluşturulmuştur. Daha sonra, lamine levhalara mukavemet kazandıran fiber levha ve reçine gelir. Bundan sonra, döşeme tahtalarının üstüne en yakın olan, laminatın seçtiğiniz ürün gibi görünmesini sağlamak için tasarlanmış “fotoğraf katmanı” geliyor. En tepede, “laminat” ın adını aldığı şeffaf plastik bir katman vardır. Laminat parke uygulamaları, mermer, ahşap parke gibi malzemelerin yüksek kalitedeki görünümünü elde etmek için harika bir yoldur üstelik diğer malzemelerin 3’te 1’i fiyatına .

Laminat Parke Modelleri

Esenkent parke seçiminizde tüm modelleri web sitemizde bulabilir ve size en uygun parke model seçiminizi yaparak fiyat isteyebilirsiniz. Aşağıdaki linkten laminat parke modellerine ulaşabilirsiniz.