Parke Fiyatları

Karaman Parke – FİYATLARI

Farklı özellikler ile üretilen parkeler, fiyat olarak da değişkenlik göstermektedir. Zemin döşeme denilince akla ilk gelen ürün modelleri olmakla beraber, hemen hemen her alanda da kullanılmaktadır. Ayrıca çeşitli renklerde de üretilebilmekte ve dekorasyon açısından şık bir görünüm elde edilmektedir. Parke fiyatları zeminin büyüklüğünün yanı sıra, hammaddesine göre de değişkenlik göstermektedir. Buna ek olarak marka ve üretim tarihi de yine rakamları yakından ilgilendirmektedir. Uygulanabilirlik açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan parkeler, belirli bir kalite de üretilmekte ve piyasaya sürülmektedir. Parke fiyatları, her bütçeye uygun değer aralıklarına da sahiptir. Ayrıca satıcı firmanın yapmış olduğu kampanya ve indirimler sayesinde de söz konusu ürün modelleri daha da ucuza temin edilmektedir.

Parke Fiyatları Neden Değişir?

Öncellikle satın alınan parkenin markası oldukça önemlidir. Zira piyasada belli başlı kurumsal hizmet veren markalar bulunmakta ve fiyat açısından da farklılık göstermektedir. Ancak bahsi geçen markaların ürünleri, diğer parke modellere göre daha kalitelidir. Bu nedenle de arada farklar görülebilmektedir. Markanın yanı sıra, parke fiyatları renk seçimleri noktasında da farklılık göstermektedir. Örneğin beyaz ve siyah gibi iki farklı ton grubu aynı rakamlar ile satılmayabilir. Buna ek olarak ürünlerin suya olan dayanıklılığı da fiyat noktasında önemli bir etkendir. Suya karşı oldukça sağlam olan ürün modelleri, bir miktar daha pahalıya satılmaktadır. Parke fiyatları dönemsel veya mevsimsel şartlara göre de değişebilmektedir. Yine örnek vermek gerekirse, inşaat sektörünün canlandığı yaz aylarında tüm ev ürünlerinde olduğu gibi, parkelerde de fiyat artışı görülmektedir.

Montaj Hizmet Bedelleri

İmalat ve satış sektöründe hizmet veren birçok firma, müşterilerinden ürünlerin montajı için ek bir ücret daha talep etmektedir. Alanının metrekaresine göre de montaj bedelleri değişkenlik göstermektedir. Ancak bazı firmalar ise, tüm uygulama ve çakım işlemlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Parke fiyatları kadar, montaj için istenilen ücretinde detaylı bir şekilde araştırılması gereklidir. Özellikle de metrekareye düşen rakam, büyük daireler için düşünüldüğü zaman çok can sıkıcı olabilir. Parke fiyatları ve montaj bedelleri, firmadan firmaya göre değişebilir. Ancak satın alınması planlanan ürün modelleri için farklı kanallar üzerinde yapılan kampanyaları takip edebilirsiniz. Bu sayede parke için ayırdığınız bütçeyi koruma altına alabilirsiniz.

Neden Biz?

Müşteri memnuniyetini sağlamak için ekonomik fiyatlar ile hizmet veren firmamız, tüm ürün modelleri için farklı indirim ve kampanyalar tasarlamaktadır. Özellikle de dilediğiniz marka, kısa bir süre içerisinde tedarik edilebilmektedir. Parke fiyatları noktasında da piyasaya göre biraz daha ekonomik rakamlar ile satış yapılmakta ve geri ödeme noktasında da kolaylık sağlanmaktadır. Montaj işlemleri ise tamamen ücretsiz yapılmakta ve firmamızın tüm müşterileri kaliteli bir hizmet almaktadır. Sizde hemen danışmanlarımız ile iletişime geçebilir ve sipariş işlemlerinizi kısa bir süre içerisinde oluşturabilirsiniz.