Parke Sistre Beylikdüzü

Parke Sistre Beylikdüzü

Parkeleriniz sıklıkla kirlenebilen, uzun süre kullanıldığında eski görüntüsü kaybeden yan dekor ürünleridir. Bir evin, ya da ofisin dışarıdan bakıldığında estetik görünmesini sağlayan detaylardan bir tanesi de hiç kuşkusuz ki zemin olacaktır. Nerede bulunursanız bulunun, estetik her zaman yararınıza olacak bir detaydır. Firmamız da bu bakış açısı ile kurulmuş; parke ve cilalama hizmetlerinde öncü olan bir firmadır. Parke sistre Beylikdüzü olarak uzun zamandır müşterilerimize hizmet veriyor, gittiğimiz her yerden olumlu geri dönüşler alıyoruz.

Cilalama İşlemi Ne Kadar Sürer?

Bulunduğunuz alanda, zeminde bir işlem yaptırmak istiyorsanız; firmamız ile iletişime geçerek konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Cilalama işlemi bulunduğunuz alanın boyutuna göre değişebilir. Alanın büyük olması cilalama işleminin uzun sürebileceği anlamına gelirken, daha küçük alanlarda çok daha hızlı sonuç alınabilmektedir. Ancak genel olarak bir zaman dilimi belirtmek gerekirse, cilalama ve sistre işlemlerinin tam anlamı ile uygulanması ve bu işlemin kuruması 1-2 günlük bir zaman alabilmektedir.
Firmamız yalnızca cilalama işlemi yapmakla da kalmaz. Sistre işlemleri de firmamızın hizmet verdiği işlemler grubundadır. Her türlü yüzeyde düzeltme ve parlatma işlemleri bizzat firmamızca gerçekleştirilmektedir. ‘Parke sistre Beylikdüzü tam olarak ne iş yapar?’ diye soracak olursanız, zemine bir estetik kazandıracak ve özellikle büyük şirketlerin çok daha estetik ve profesyonel görünmesini sağlayacak bir firma olduğumuzu söyleyebiliriz.

İşlemler Nasıl Yapılır?

İşlemler, müşteri ve firmanın karşılıklı olarak görüşmesi ve bir fikir birliğine varması sonucunda uygulanmaya başlamaktadır. Müşterinin uygun olduğu bir zaman dilimi belirlenmekte, firmamız bu gün için kendisine bir randevu vermektedir. Randevu tarihinde işlemlerin yapılacağı alana gelen firmamız, işlemlere başlamakta ve bu konuda oldukça dikkatli davranmaktadır.
Parke sistre Beylikdüzü olarak, işlemlerimizi büyük bir hızla yapmak için çaba harcıyoruz. Zira, müşterimizin düzeninden ödün vermemesi ve en kısa sürede işine geri dönmesi bizim de isteklerimiz arasında yer alıyor. Çok fazla referansımız bulunuyor ve müşterilerimizin neredeyse tamamından olumlu geri dönüşler alıyoruz. Beylikdüzü genelinde hizmet vermekle beraber, anlaşmaya bağlı olarak farklı ilçelerde de faaliyet gösterebiliriz.