Sistre Cila , Parke Cila , Ahşap Parke Onarım , Parke Bakım Hakkında?

Sistre Cila

Zeminlerde kullanılan parke ve ahşap malzemeler, zaman içerisinde yıpranmakta ve ilk günkü estetikliğini kaybetmektedir. Ancak bu gibi durumlarda yeni bir ürün satın almak yerine, eski ürünlerinizin bakımı yaptırabilir ve tekrar güzel bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Firmamız sistre cila yöntemi sayesinde yüzeylerde bulunan her türlü lekenin, çiziğin ve izin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Ahşap yüzeylerin darbelere karşı dayanıklılığı oldukça düşüktür. Yani en ufak bir hatada çizilebilir veya kırabilir. Bu nedenle de ürün kullanımları sırasında dikkatli olunması gerekmektedir. Ancak renk solması veya parlaklık azalması gibi sorunlar kullanıcıdan kaynaklanmamaktadır. Zaman aşımına uğrayan tüm zemin kaplamalarında böyle durumlar gözükebilmektedir. Sistre cila yöntemi ise, eskiyen parke modellerinin tekrar yenilenmesi ve parlatılması için uygulanmaktadır.

Sistre Cila Yönteminin Avantajları

Sistre cila yöntemi sayesinde bir parkenin rengi değiştirebilir ve ilk günkü parlaklığına geri dönmesi sağlanabilir. Ayrıca bakım işlemlerinde de kullanılabilen bu yöntem, zeminlerde bulunan tüm çiziklerin ortadan kaldırılması noktasında da oldukça başarılıdır. Firmamız cilama işlemlerini günümüz teknolojisinde üretilmiş makineler ile gerçekleştirmektedir. Ortamda bulunan tüm leke ve çatlaklar aynı gün içerisinde onarılmaktadır. Sistre cila işlemlerinde kullanılan malzemeler ise, insan sağlığını tehdit etmemektedir. Söz konusu bu malzemeler kalıcı çözümler üretilmesi açısından da oldukça başarılıdır. Ayrıca kısa bir süre içerisinde uygulanan cilalar, 12 saat sonra zeminlerin kullanıma hazır bir hale getirilmesini sağlamaktadır. Cilama yöntemi, tüm parke yüzeylerine uygulanabilmekte ve herhangi bir yan etkinin oluşumuna izin vermemektedir.

Bakım Ve Onarım Hizmeti

Parke bakım ve onarımı ciddi anlamda uzman gerektiren alanlardan biridir. Her türlü işlem öncesinde gerekli olan tüm önlemlerin alınmalı ve malzeme seçimlerine dikkat edilmelidir. Firmamız tarafından gerçekleştiren onarım işlemleri ise, pozitif sonuçlar doğurmakta ve yüzeylerin ciddi anlamda iyileştirilmesini sağlamaktadır. Sistre cila uygulamaları da, yine firmamızın uzman olduğu alanlardan birisidir. Özellikle de ahşap tüm yüzeylerin görünümü ve rengi, estetik açıdan şık bir hale getirilmektedir. Firmamız talep edilen adreslere ise maksimum 2 iş günü içerisinde ekip yönlendirmektedir. Sizde hemen bizimle iletişime geçebilir ve evinizin havasını değiştirebilirsiniz.