Yapay Ahşap Zemin


   Kolay temizlenebilir
Yapay ahşap zemin çok kolay temizlenebilir, çünkü çok fazla toz,kir ve kalıntı biriktirmezler. Haftalık temizlik prosedürü, paspaslama, süpürme ve zeminin kuru kalması yeterlidir.
 Yüksek kaliteli görünüm
Üst düzey estetik görünüme sahip masif parke  döşemeleri aynı zamanda bir o kadar da zarif görünüme sahiptirler. Monte edildiği her yerde çok ferah bir görünüme sahip olurlar.
Güç ve dayanıklı
   Üretiminden, kurulmuş haline dek bütün işlemlerin belirli standartlara göre ilerlediği takdirde masif parke zeminlerin ömrü nesiller sürebilir. Sadece evlerde değil, aktif çalışma alanlarına ve ağır yaya trafiğine dayanabilen parkelerdir. Dayanıklıdırlar ve uzun süre bu dayanıklılığı korurlar.
Büyük ve uzun vadeli yatırım
Parke seçiminiz ve parkenin dayanıklılığı mülkünüzün değerini arttırır. Büyük ve uzun vadeli yatırımlardır ve aslında katların ilk kurulum maliyetini aşan güçlü bir yeniden satış argümanı olabilir. Ayrıca mülkünüzün satışını daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlar ve yeniden  satış sırasında daha yüksek fiyatlar sağlar.
Yapay Ahşap Zemin
Çeşitlilik
Masif parke zeminler çok çeşitli görünümler sunar. Birçok stil, renk, tür ve leke vardır. İstekleriniz ne kadar farklı ve benzersiz olursa olsun, birçok parke döşeme seçeneği mevcuttur. Siz hayal edin, biz sizin için yapalım.
Daha iyi akustik
Standartlara uygun bir kurulum ile masif parke zeminler asla size içi boş sesler veya titreşimler vermezler.
Sağlıklı iç hava kalitesi
Masif parke zeminler iç mekanlar için sağlıklı bir seçimdir. Alerji hastaları için en iyi seçimdir. Daha sağlıklı iç mekan hava kalitesine katkıda bulunurlar.
Yaşlanmayan kalite
Diğer zeminler yıpranmış ve yorgun görünmeye başladığında, masif parke zeminleri hala güzel görünecektir. Masif parke zeminler zaman geçtikçe daha değerli hale gelirler.
En Ucuz Ahşap Parke
En Ucuz Masif Parke

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir