Ahşap Parke Çizikleri , Parke Onarım , Parke Tamiri Hakkında


Ahşap Parke Çizikleri

Yaşam alanlarında kullanılan parke modelleri zaman içerisinde yıpranmakta ve zeminler üzerinde çizikler oluşmaktadır. Özellikle de açık renkte olan ürünler için söz konusu bu çizikler çok net bir şekilde belli olmaktadır. Firmamız ise ahşap parke çizikleri için çözüm yöntemleri tasarlamaktadır. Tüm yüzeyler, cila yardımı ile parlatılmakta ve ilk günkü parlaklığına geri dönmesi sağlanmaktadır. Ayrıca uzman personelleri sayesinde de yıpranmış parkelerin bakımları kıssa bir süre içerisinde yapılmaktadır. Kullanıcılar ahşap parke çizikleri için farklı uygulamalar geliştirmektedir. Ancak söz konusu bu uygulamalar, yüzeylerin zarar görmesine neden olmakla beraber, renk ve görünüm açısından da kalıcı hasarlar bırakmaktadır. Firmamız ise, tüm çizik ve lekeleri doğruluğu kanıtlanmış olan uygulamalar ile ortadan kaldırmaktadır.

ahşap parke onarım
ahşap parke bakım , ahşap parke cila , ahşap parke onarım , ahşap parke tamiri , parke onarım , parke tamir ,

Ahşap Parke Çizikleri Neden Oluşur?

Parkeler, ahşap ve ağaç malzemelerden üretilmektedir. Yüzeyleri ise özel karışımlı renklendiriciler ile boyanmaktadır. Ancak demir, bıçak ve benzeri kesici aletlere maruz kalması sonucunda üzerindeki boya çıkmaktadır. Ahşap parke çizikleri, koltuk veya sandalye gibi eşyaların sert bir şekilde sürtülmesinden dolayı da oluşabilmektedir. Bu nedenle de yaşam alanında bulunan tüm araç gereçlerin yere temas eden ayakları plastik malzemeler ile kaplanması gerekmektedir. Ahşap parke çizikleri, zaman içerisinde daha da belirginleşmekte ve estetik açıdan kötü bir görünüm oluşturmaktadır. Ancak firmamızın ekipleri sayesinde yüzeylerde bulunan tüm çizik ve darbeler iyileştirilmekle birlikte, yeni bir ürün maliyeti de ortadan kaldırılmaktadır.

Parke Çizikleri Nasıl Onarılır?

Ahşap parke , ayakkabı boyaları, aşırı ısınmış ütü ve özel kalemler ile giderilmeye çalışmaktadır. Ancak en sağlıklı yöntem ise, firmamız tarafından gerçekleştirilen cilama yöntemidir. Parkeler de bulunan tüm çizikler ve lekeler bahsi geçen cilama yöntemi sayesinde kalıcı bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır. Ancak uygulama sırasında kullanılan cila ve malzemelerin ürün modeline uygun olması gerekir. Aksi taktirde ahşap parke çizikleri onarılmamakla beraber, daha da belirgin bir hale gelebilir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve adresinizde ekip gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Ahşap Parke Bakım | İnce Detaylı Bilgileri | Karaman Parke

Laminat Parke ve Ahşap Parke Farkları

Ahşap ve Laminat Parkelerin Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir?

Ahşap Parke Uygulaması

 

4 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir