Arnavutköy Çamsan Parke Fiyatları

Arnavutköy çamsan parke

zemin döşemesi için tercih edilen parkenin ham madde tipine ve seri kalitesine bağlı olarak belirlenirler. Bizler kaliteli parke modellerimiz, bütçenize uygun fiyat seçenekleri üzerinden sizlere sunuyoruz. Çamsan parke modellerimiz arasından lamine, ahşap, derz detaylı, sudan etkilenmeyeni mat veya parlak lake görünümlü seçenekleri tercih ederek, iç mekanda dilediğiniz dekorasyon stilini ön plana alabilirsiniz.

Çamsan parke çeşitleri

arasından sizlere sunduğumuz, parkelam serileri ile doğadan ilham alınmış renkleri ve doğal ağaç desenlerini ev zemininde sergileyebilirsiniz. Özellikle gri ve bej renkli masif, eskitme mobilyaların bulunduğu salonlarda, parkelam seçenekler ile mükemmel dekorasyonu yaratabilirsiniz. Temizliği ve bakımı kolay, şık görünümlü çamsan parkeler ile uzun ömürlü kullanım avantajını deneyimleyebilirsiniz.

Arnavutköy Çamsan Parke

Kullanacağınız mekan ofis ise daha kalın, ev ise daha ince laminant parke seçmeniz, taşıyacağı günlük ağırlığa ve yoğunluğa dikkat etmeniz gerekir. Evlerde 21-23. sınıf, ofislerde ise 31. sınıf ve üzeri parke kullanılmalıdır. – Parkeniz, ISO 9002 belgesine sahip olmalıdır.

Laminat parke hangi yönde döşenir?


Parke Nasıl Döşenmelidir? Zeminden sonra sıra parkenin hangi yön ve sıra ile döşenmesi kararına gelir. Eğer odanızın daha geniş görünmesini istiyorsanız parkeleri odanın geniş tarafı yönünde döşemelisiniz. Ayrıca ışığın yönüne doğru döşemeniz de dikkat edilmesi gereken başka bir kriterdir.
Parke altına ne döşenir?
Beyaz Şilte Düz Zeminlerde Laminat Parkenin Altına Kullanılan Standart Malzemedir. Kapron’lar İse Genelde Müşterilerin İsteği Doğrultusunda Uygulanır. 5mm Üzerinde Olan 1cm Ve 2 Cm’lik Kapron’lar Sakıncalıdır.
Fayans üzerine parke döşenir mi?

Kalebodur ve fayans yüzeylere laminat parke ve lamine parke montajı tabii ki yapılabilir! Elbette Montaj yapılırken dikkat etmeniz gereken kriterler var, bunları sıralamak gerekirse: 1) Kalebodur, seramik taşları arasında; yükseklik, alçaklık, kod farkı bulunmamalıdır. Kalebodur, seramik yüzeyi tam düz olmalıdır.
Laminat parkenin altına strafor döşenir mi?
Laminat parke ürünü montajı yapılırken, parke altına şilte ürünü serilmesi gerekmektedir. Şilte ürünü betondaki rutubet ve nemin üst tarafa geçmesine engeller. Fakat tek başına şilte, ısı ve ses yalıtımı sağlayamaz. Beton soğukluğunun laminat parke ürününe hemen geçmesi kapron ürünün tercih edilmesine neden olmuştur.