Ataköy Agt Parke

Ataköy agt parke modellerimiz, doğadan ilham alınan dokuları ve renk serilerini yansıtan parkelerdir. Agt parke modellerimiz ile natura serisinde gerçek ağaç yüzeyinden esinlenilen doğal dokuyu taşıyan zemin döşemesini iç mekanda sergileyebilirsiniz. Agt parke modellerimizin derzli serilerini tercih ederek iç mekanda daha geniş bir görüntüyü yakalayabilir, ideal kalınlıklı model sayesinde aşınma problemlerini düşünmek zorunda kalmazsınız.
Agt parke modelleri arasından modern stilde zemin dekorasyonun vazgeçilmezi olan gri ve taş rengi tonlarına ulaşabilirsiniz. Bitkileri ve masif ağaç mobilyaları yoğunluk kullandığınız salonlarınızda ağaç dokulu, naturel agt parke seçeneklerimiz ile muhteşem uyumu yakalayabilirsiniz. Günlerce beklemeden hızlı montajdan yararlanırken, her daim şık kullanım koşullarını deneyimleyebilirsiniz.

Agt parke üzerindeki lekeler nasıl çıkar?
Su ile incelterek temiz bir bez yardımıyla uygulayacağımız beyaz sirke zorlu yağ lekelerini ve yemek artıklarının bırakacağı izleri çıkaracaktır. Aynı şekilde karbonat ve limon alaşımı da bu lekeleri çıkarmada oldukça etkilidir. Bu karışımı özellikle laminat parkede güvenle uygulayabilirsiniz.
Ataköy agt parke
En sık karşılaşılan sorunlar ise; parkenin ses çıkarması ve kaymasıdır. … Parke altındaki desteklerinin ve şapın hareketi, yanlış şap kullanımı, uygunsuz çivileme, neme maruz bırakma gibi nedenler, bu tür sorunlarla karşılaşılmasına yol açar.
Parke rengi seçerken nelere dikkat etmeli?
Renk Seçimi
Odanızın rengi ile seçeceğiniz parke rengi, birbirini tamamlamalıdır. Evinizde bulunan mobilyaların rengini kapatmayan, daha çok ortaya çıkaran renkler tercih edilmelidir. Koyu renk mobilyalarınız varsa açık renkler tercih etmelisiniz. Mobilyalarınız açık renk ise koyu renk parkeler tercih etmelisiniz.
Parkede hangi sınıf daha iyi?
Hareket hacmi yüksek olan yerlerde üst sınıflar tercih edilirken, daha az hareket olan zeminlerde alt sınıflar kullanılmalı. 21, 22, 23, sınıfları konut için kullanımına; 31, 32, 33 sınıfları ise ticari alanlar için uygundur. – Parke kalınlığı da, yine parkelerin dayanıklılığı açısından büyük önem taşır.