Başakşehir Çamsan Parke

Başakşehir çamsan parke satış firmamız ile kaliteli ve şık parke modellerini sizler için sunuyoruz. Çamsan parkelam, laminant, ahşap seçeneklerde geniş renk ve doku serilerini sizlere sunarak, aklınızda yer alan zemin döşemesine ulaşmanızı sağlıyoruz. Ahşap modellerde ve parkelam seçeneklerde dayanıklılık, konfor, kolay temizlik ve çizilmelere karşı direnç avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Başakşehir Çamsan Parke
Tüm çamsan parke modelleri arasından incelme yaparak ev veya ofis dekorasyonunuza en uygun seçeneği rahatlıkla bulabilirsiniz. Vintage stil için gri ve rustik meşe tonlarında parkelam modellerini, modern salon ve mutfaklarınız için su geçirmez ladin renkli lamine modelleri tercih edebilirsiniz. Modellerimiz ile doğadan ilham alınana dokuları veya berrak, cilalı parke görünümünü tercihinize bağlı olarak zemine aktarabilirsiniz.
Parke rengi seçerken nelere dikkat etmeli?
Renk Seçimi
Odanızın rengi ile seçeceğiniz parke rengi, birbirini tamamlamalıdır. Evinizde bulunan mobilyaların rengini kapatmayan, daha çok ortaya çıkaran renkler tercih edilmelidir. Koyu renk mobilyalarınız varsa açık renkler tercih etmelisiniz. Mobilyalarınız açık renk ise koyu renk parkeler tercih etmelisiniz.