Başakşehir Parke


Parke görünüm itibari ile ferah ve şık bir görüntü sağlaması sebebi ile yapı zemin kaplamalarında oldukça kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. İstanbul parkeci; kolay temizlenebilmesi, kullanım süresinin uzun olması, sağlığa uygun kimyasal elamanlar kullanılması veya kısa sürede uygulanabilir olması parkenin sağlamış olduğu avantajlar olarak sıralanabilir. Zaman içinde yapı malzemelerinde kalitenin artması, üretim bandının genişleyerek daha ekonomik fiyatlarda sunulması parkenin gelişim seyrini de bir hayli etkilemiştir. Kaliteli parke bu bağlamda en uygun fiyatta en yüksek faydayı sağlayan ürün olarak tanımlamak mümkündür. Başakşehir parke zemin kaplamaları hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçerek yardım talep edebilirsiniz. Laminat parke ve diğer ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Parke Kullanım Alanları

Parke özelliği itibari ile kullanım alanı oldukça geniş ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle bireysel yaşam alanları olan evlerde, villalarda veya tatil mekânlarında oldukça tercih edilmektedir. Teknik özellikleri bakımından ise kullanım alanın oldukça önem taşımaktadır. İstanbul parkeci her alana uygun zemin kaplama ürünleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Ürün uygulamalarına başlamadan önce keşif çalışmaları gerçekleştirilerek doğru ürün tercihi gerçekleştirilmektedir. Kullanım yoğunluğu yüksek olan mekânlarda veya sosyal kullanım alanlarında; kaliteli parke tercih edilerek ürün kullanım süresi artırılabilmektedir. Genel itibari ile standart ürünler olarak sunulmuş olsa da ürünler kullanım alanlarına göre çeşitlenmektedir.
Başakşehir parke uygulamaları müşterilerin ihtiyaçlarına ışık tutmayı amaçlamaktadır. Tercih edilen ürün renk ve tasarımı kullanılan mekâna uygunluk sağlaması firma müşteri politikamız gereği önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Katalog ürünleri içinde ön bilgilendirme sunumları yer almaktadır. Laminat parke çeşitlerine katalog sunumları aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Parke zemin kaplama ürünleri her türlü alan için uygulanabilmektedir. Ürünün uygulanma yönü pencere ve kapılar ile doğrusal olması, görünüm açısından oldukça önem taşımaktadır. İstanbul parkeci, zemin kaplamaları alanında deneyimli ve bilgili kadrosuyla hizmet sunmaya devam etmektedir. Zemin kaplamalarına başlamadan önce ön hazırlık çalışmaları gerçekleştirilerek, alan zemin kaplamaya hazır hale getirilmektedir. Böylelikle kaliteli parke uygulamaları ile müşteri memnuniyeti oluşturulması amaçlanmaktadır.

Parke Uygulama Süresi

Başakşehir parke uygulamaları kısa süre içinde tamamlanmaktadır. Alanın büyüklüğü veya tercih edilen tasarım ürünü çalışma süresine etki eden faktörler arasında yer almaktadır. Ayrıca zemin üzerinde dalgalanmalar bulunması veya zemin betonunda tadilat ve tamirat işlemlerinin gereksinimine bağlı olarak, uygulama süresi uzayabilmektedir. Bu durumda laminat parke uygulamalarının süresini etkileyen en önemli faktör, ön hazırlık çalışmaları olarak gösterilebilir. Ürünler genel itibari ile zemine yapıştırmalı veya ısı yalıtımlı olması sebebi ile ara malzemeli olarak gerçekleşmektedir. Parke ürün tercihi müşteriye bırakılarak en uygun fiyatlandırma işlemleri uygulanmaktadır. İstanbul parkeci ile iletişime geçerek ön hazırlık talebinde bulunabilirsiniz. Kaliteli parke uygulamaları süresi hakkında iletişime detaylı bilgi alabilirsiniz.

Laminat Parke Fiyatları

Başakşehir parke uygulamaları fiyatlandırma alanında rekabet piyasası koşulları gereği en uygun fiyatlandırma politikası izlenmektedir. Fiyatlandırma sürecinde ise birçok maliyet unsuru eklenerek nihai ürün fiyatı elde edilmektedir. Fiyatlandırmaya etki eden faktörler ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Ürün renk ve tasarımı
  • Keşif çalışmaları sonucunda elde edilen veriler ile yapılması gereken işlem yoğunluğu
  • Alanın m² büyüklüğü
  • Gerekli personel sayısı
  • Laminat parke uygulamaları genel itibari ile ekonomik ürünler arasında yer almaktadır.  Ürün kalitesi ve tercih edilen ürün ebatları fiyatlandırmaya etki eden unsurlar arasında yer almaktadır.

Parke uygulamaları, yapı teknolojilerinin ilerlemesi ile birlikte çevreye duyarlı ürünler haline dönüşmesine sebep olmuştur. Ürün ham maddesi; meşe, çam gibi ağaçlar yerine mekanik özelliği güçlendirilmiş kimyasallar ile gerçekleşmektedir. Böylelikle hem kaliteli parke elde edilmiş olmakta hem de çok daha ekonomik ürünler müşterilere sunulmaktadır.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir