Bayrampaşa Agt Parke

Bayrampaşa agt parke modellerimiz, doğadan ilham alınan dokuları ve renk serilerini yansıtan parkelerdir. Agt parke modellerimiz ile natura serisinde gerçek ağaç yüzeyinden esinlenilen doğal dokuyu taşıyan zemin döşemesini iç mekanda sergileyebilirsiniz. Agt parke modellerimizin derzli serilerini tercih ederek iç mekanda daha geniş bir görüntüyü yakalayabilir, ideal kalınlıklı model sayesinde aşınma problemlerini düşünmek zorunda kalmazsınız.
Agt parke modelleri arasından modern stilde zemin dekorasyonun vazgeçilmezi olan gri ve taş rengi tonlarına ulaşabilirsiniz. Bitkileri ve masif ağaç mobilyaları yoğunluk kullandığınız salonlarınızda ağaç dokulu, naturel agt parke seçeneklerimiz ile muhteşem uyumu yakalayabilirsiniz. Günlerce beklemeden hızlı montajdan yararlanırken, her daim şık kullanım koşullarını deneyimleyebilirsiniz.

Parkenin altına ne konur?
Bunun İçin Önerilen Malzeme 2mm Kalınlığında Beyaz Şiltelerdir. Beyaz Şilte Düz Zeminlerde Laminat Parkenin Altına Kullanılan Standart Malzemedir. Kapron’lar İse Genelde Müşterilerin İsteği Doğrultusunda Uygulanır. 5mm Üzerinde Olan 1cm Ve 2 Cm’lik Kapron’lar Sakıncalıdır.
Bayrampaşa Agt Parke
Parke evi sıcak tutar mi?
Laminat parke montajı yapıldıktan sonra eviniz ile alakalı ısı olarak çok fark etmektedir. parke evi ısırtır evet ısıtır. Laminat parke zeminden gelen soguk gelen yerleri hem kapatır, hemde evinizdeki nem oranını azartır.
Laminat parkenin kalitesini nasıl anlarız?
Çin malı laminat parkelerin en belirgin özelliği yüzey kısmının olağandan daha parlak oluşudur. Satın alacağınız parke üzerinde menşeinin açıkça yazılmış olmasına dikkat edin. … Bizzat parkenin kendisini inceleyin. Birbirine kilitleyin ve ek yerlerini nasıl kapattığına dikkat edin.
Laminant parke mutfakta kullanılır mı?
Suya ve yıpranmaya karşı geliştirilen ahşap yer döşemeleri hem sıcak ve konforlu mekanlar yaratıyor hem de kullanıcıya pratik kullanım imkanı sağlıyor. … Mutfakta laminat parke kullanımı düşünüldüğü kadar sıkıntı yaşatmaz ve genel olarak parkeler hakkında ‘su değince şişer algısı’ laminat parkeler için geçerli değildir.