Beykent Çamsan Parke – Parke Modelleri – Parke Fiyatları Hakkında

Beykent Çamsan Parke

Zemin döşemeleri denilince akla ilk gelen markalardan biri olan çamsan, tüm yaşam alanlarına özel olarak üretim hizmeti vermektedir. İstenilen her renk ve desen söz konusu marka tarafından dizayn edilebilmektedir. Beykent çamsan parke firması ise, birbirinden çeşit döşemelerin satışını üstlenmektedir. Müşteri memnuniyetini maksimum bir şekilde önemseyen firma, ürün tercihleri noktasında da destek sağlamaktadır. Ofislerde, evlerde ve otellerde kullanılan parkelerin tamamı firma bünyesinde bulunabilmektedir. Beykent çamsan parke, satışa sunduğu tüm ürünlerin montajını da ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca firmanın ekipleri istenilen adreslere ulaşmakta ve alanın ölçüsünü almaktadır. Yapılan her işlem, detaylı bir şekilde kontrollerden geçirilmektedir.

Ürün Modelleri

Yaşam alanlarının havasına hava katan parkeler, farklı modellerde üretilmektedir. Tercih noktasında da kullanılması planlanan ortamın dekorasyonuna ve renk uyuma önem verilmektedir. Çamsan parke personelleri, yapılan incelemelerin ardından alanın üç boyutlu halini çizmektedir. Bu çizimden sonra ise, istenilen modellerin tamamı zeminlere yerleştirilmektedir. Bu sayede satın alınması planlanan ürün modelinin ortamdaki duruşu önceden belirlenmektedir. Beykent çamsan parke bünyesinde beyaz, kahverengi ve siyah gibi tüm renk tonları bulunmaktadır. Ürün kataloğu içerisinde ise, döşemelerin fiziksel özellikleri açık bir dille anlatılmaktadır. Firma satmış olduğu parkeleri kontrollerden geçirmektedir. Buna rağmen paketlerin içerisinden çıkan çürük, hasarlı veya defolu parkeler yenileri ile değiştirilmektedir.

Beykent Çamsan Parke Özellikleri

Beykent çamsan parke modelleri birinci sınıf kaliteyle üretilmektedir. Bu ürünler suya karşı dayanıklı olmakla beraber, ısı tasarrufu noktasında da oldukça başarılıdır. Firmanın ürünleri en az 8 milimetrelik kalınlığa sahiptir. Bu nedenle de kırılmalara ve çatlamalara karşı da oldukça dayanıklıdır. Parkelerin parlak bir görünüme sahip olması için üst yüzeylerinde cila bulunmaktadır. Söz konusu bu parlaklık uzun bir dönem kendini koruyabilmektedir. Beykent çamsan parke modellerinde düşük ısı geçirgenlik özelliği de bulunmaktadır. Sizde hemen firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca ürünleri yakından incelemek için de satış ofislerini ziyaret edebilir ve özel siparişler de verebilirsiniz.