Beykent Parke – Parkeci – Parke Fiyatları Hakkında


Beykent Parke

Tasarım ve dekorasyon denilince akla ilk gelen parke modelleri, bir ortamın estetik görünümü açısından oldukça önemlidir. Birçok birey, yaşam alanlarına özel çeşitli renklere sahip olan zemin döşemelerini tercih etmektedir. Ancak kalite ve fiyat ikilisi açısından istenilen ürünler kolay bir şekilde bulunamamaktadır. Sektörün lider bir firması konumunda olan karaman parke ise, her marka ve modele ait olan döşeme türlerini ekonomik fiyatlar ile satışa sunmaktadır. Firma, montaj ve bakım noktasında da oldukça başarılıdır. Talep edilen adreslere hızlı bir şekilde ekip göndererek, alanın ölçüsünü almaktadır. beykent parke personelleri, ürün seçimleri sırasında da müşterilere teknik destek sağlamaktadır. Örneğin yaşam alanlarında bulunan eşyaların rengine özel parkeler belirlenmektedir.

Montaj Hizmeti

Bir parkenin uzun ömürlü kullanımlara uygun olması için kesinlikle profesyonelce montaj edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kırılmalar ve çatlamalar yaşanabilir. Beykent parke ustaları ise, mesleğin gerektirmiş olduğu tüm tecrübelere sahiptir. Bu nedenle de ürün modelleri doğru bir şekilde montaj edilmektedir. Zemin üzerinde çeşitli incelemelerde bulunan ekipler, gerek görüldüğü taktirde kırma ve düzeltme işlemleri de gerçekleştirmektedir. Beykent parke firması, montaj hizmetleri için de herhangi bir ücret talep etmemektedir. Ayrıca projenin tamamlanmasının ardından da her türlü kontrol eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır.

Ürün Markaları

Beykent parke bünyesinde piyasanın önde gelen tüm markalarının ürünleri  bulunmaktadır. Buna ek olarak özel taleplerde değerlendirilmekte ve istenilen parke modelleri tedarik edilmektedir. Evinizin şıklığını değiştirecek olan zemin döşemeleri yüzde yüz kaliteli olmakla beraber, birinci sınıf işçilik ile üretilmiştir. Ayrıca Karaman parke bünyesinden satın alınan her ürün modeline en az 2 yıl garanti verilmektedir.

Beykent Parke Fiyatları

Karaman parke firması, piyasa şartlarına göre oldukça ekonomik bir hizmet vermektedir. Ürün fiyatları kalite ve renk seçeneklerine göre değişkenlik gösterse de, firma tüm müşterilerine yüzde 20’lere varan indirimler yapmaktadır. Beykent parke, talep edilen ücretin ödemeleri noktasında da taksitlendirme gibi seçenekler düşünmektedir. Sizde hemen karamanparke isimli firmamızın ürün kataloğunu inceleyebilir ve kaliteli bir parkeyi cüzi rakamlar ile satın alabilirsiniz.

Parke Fiyatları

Parke modelleri neye göre seçilmelidir?

Parke Sistre Cila uygulaması nasıl yapılır ?


Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir