Beylikdüzü Parke Fiyatları

Beylikdüzü Parke Fiyatları hesaplamalarında, tercih ettiğiniz parke modeli, iç mekana dair metrekare genişliği temel kriterler olarak ele alınır. Bizler geniş bir yelpaze üzerinden avantajlı fiyat seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Lamine, ahşap, laminant, derzli, vario, suya dayanıklı parke modellerimiz arasından yapacağınız seçimlere bağlı olarak belirlediğimiz müşteri odaklı fiyatlarımızı bilginize sunuyoruz.
Ahşap parke modelleri ile her döneme meydan okuyan ve asla modası geçmeyen sofistike stili ev ve ofis zeminlerinizde uygulayarak, klasik ahşap mobilyalarınıza eşlik eden şık bir dekorasyonu yaratabilirsiniz. Ahşap, lamine ve laminanat parke modellerimizn açık renk serilerini kullanarak trend mobilya ve dekorasyon detaylarınıza uyumlu, sportif zeminleri iç mekana taşıyabilirsiniz. Parke ücretleri kullanılan ağaç çeşidine göre değişen mat veya parlak cilalı parke modellerimiz arasından dilediğiniz ihtişamdaki seçeneği bulabilirsiniz.
Beylikdüzü Parke Fiyatları

Parkenin altına ne konur?
Şilte Nedir? Parke altı şiltesi, yer döşemelerinin altına döşenerek parke ile zemin arasındaki boşlukları doldurmaya yarayan, parkenin daha uzun ömürlü olmasını sağlayan bir yalıtım malzemesidir. Parke altına şilte döşenmesinin sebebi; parke ile zemin arasındaki bağlantıyı sağlamasıdır.

Kapron Laminat Parkenin Altında Zemin Bozukluğunu Giderici Özelliğe Sahip Olmakla Birlikte Aynı Zamanda Isı Ve Ses Yalıtımı olarakta Kullanılır. Eğer Zeminde Eski Sistem Clasik Veya Masif Parke Var İse Kesinlikle Kapron Kullanılamaz. … Beyaz Şilte Düz Zeminlerde Laminat Parkenin Altına Kullanılan Standart Malzemedir.