Çatalca Derzli Parke

Çatalca laminant parke satış firmamızın modelleri ile ev ve ofislerinizde modern, klasik, vintage, spor, country dekorasyona sahip mobilyalarınız ile uyumu yakalayan zemin tasarımına ulaşabilirsiniz. Bu kapsamda laminant parkelerimizin beyaz kayın, sedef meşe gibi bej tonlarına yakın açık renk serileri ile modern, country dekorasyonlarınızı desteklerken. ceviz ve kiraz tonlar ile vintage zemin görünümüne sahip olabilirsiniz.

Kaç çeşit parke vardır?
Peki, parkeler kaç çeşittir ve kaçıncı sınıf olmalıdır? 3 tip parke çeşidi bulunmaktadır; laminat parke, lamine parke ve masif parke. Laminat parke; yapay malzemeler ile üretilen bir parke çeşididir ve yalnızca en üst kısımları doğal ahşaptan olur.

Laminant parke modelleri, kullanımda birden fazla avantajı sunan seçeneklerdir. Hızlı döşeme, konforlu temizlik, uzun ömürlü kullanım, pürüzsüz doku, açık renk serilerinde alanı daha geniş gösterme, üç katmanlı üretim ile dayanıklılık sunma bu avantajlardan bazılarıdır. Geniş ürün yelpazemizden aklınızda yer alan laminant parke modelini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Derzli Parke ne demek?
Derzli parke, parke plakalarının birleşim yerlerindeki 1MM lik V şeklindeki boşlukla ile oluşan parke modeline verilen isimdir. … Parke plakaları birbiriyle boşluksuz bir şekilde birleşmektedir. Parke plakalarının üretiminde kesişim noktalarındaki çıktının, plakaların birbiriyle birleşmesi ile oluşan aralık görüntüsüdür.
Derzli Laminat Parke Temizliği
Derzli laminat parkelerinizi, ılık suyun içerisine parke temizleyici ürünler ya da Arap sabunu koyup viledayı ya da bezi iyice sıkarak nemli şekilde laminatlarınızı silebilirsiniz. Bu şekilde derzli laminat parkeleriniz tertemiz olacaktır.
Parkenin altına ne konur?
Bunun İçin Önerilen Malzeme 2mm Kalınlığında Beyaz Şiltelerdir. Beyaz Şilte Düz Zeminlerde Laminat Parkenin Altına Kullanılan Standart Malzemedir. Kapron’lar İse Genelde Müşterilerin İsteği Doğrultusunda Uygulanır. 5mm Üzerinde Olan 1cm Ve 2 Cm’lik Kapron’lar Sakıncalıdır.