Esenkent Derzli Parke

Esenkent derzli parke satış firmamız ile sizlere sunduğumuz modeller, geniş renk seçenekleri ve kaliteli dokuları ile dikkat çeken tasarımlardır. Derzli parke çeşitlerimiz uygulandıkları alana farklı bir hava katan ve mekanları daha geniş göstermekte etkili olan modellerdir. Dayanıklı tasarımları ve çizilmelere karşıtı yüzeyleri ile konforlu kullanım koşullarını sunarlar. Temizlik ve bakım aşamalarına yüksek zaman harcamadan her daim modern görünümlü ve şık bir zemin dekorasyonunu sergilemek istiyorsanız, derzli parke modellerimiz inceleyebilirsiniz.
Derzli parke modeli sayesinde iki parke plakasının birleşim noktası açık olmamasına rağmen, şık bir şerit geçişi zemine taşınır. Bu görünüm özellikle modern L koltukların ve masif mobilyaların kullanıldığı salonlarda çarpıcı bir etki yaratır. Modern mimarinin vazgeçilmezlerinden olan derzli parke seçenekleri ile ev veya ofis odalarında, dekorasyon trendlerine uyumlu yer döşemesini kullanabilirsiniz.

Derzli Parke ne demek?
Derzli parke, parke plakalarının birleşim yerlerindeki 1MM lik V şeklindeki boşlukla ile oluşan parke modeline verilen isimdir. … Parke plakaları birbiriyle boşluksuz bir şekilde birleşmektedir. Parke plakalarının üretiminde kesişim noktalarındaki çıktının, plakaların birbiriyle birleşmesi ile oluşan aralık görüntüsüdür.
Derzli parke araları nasıl temizlenir?
Derzli laminat parkelerinizi, ılık suyun içerisine parke temizleyici ürünler ya da Arap sabunu koyup viledayı ya da bezi iyice sıkarak nemli şekilde laminatlarınızı silebilirsiniz. Bu şekilde derzli laminat parkeleriniz tertemiz olacaktır.
En iyi parke kaçıncı sınıf?
Hareket hacmi yüksek olan yerlerde üst sınıflar tercih edilirken, daha az hareket olan zeminlerde alt sınıflar kullanılmalı. 21, 22, 23, sınıfları konut için kullanımına; 31, 32, 33 sınıfları ise ticari alanlar için uygundur. – Parke kalınlığı da, yine parkelerin dayanıklılığı açısından büyük önem taşır.
Esenkent Derzli Parke:
32 sınıf parke ne demek?
31. sınıf parke; Yatak odası ve 1-4 kişilik küçük ofis gibi mekânlarda kullanılırken, 32. sınıf; 5-10 kişilik ofis, mağaza, konferans salonu, hastane tipi mekânlarda tercih sebebidir.