Esenkent Parkeci

Esenkent parkeci aramalarınıza en iyi sonucu alabilmeniz için Esenkent bölgesinde hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. 30 Yıla yakın bir süredir İstanbul Avrupa yakasında parke uygulama hizmetleri yapan Karaman Parke olarak Esenkent Parke firmaları arasında yerimizi almaktan ve sizlere hizmet sunmaktan büyük gurur duymaktayız. Web sitemizde laminat parke ve diğer parke çeşitleri hakkında aradığınız herşeyi bulabilirsiniz. Ayrıca bulamadığınız ve aklınıza takılan birşey olduğu sürece bize ulaşarak aklınızdaki soru işaretlerini gidermenize yardımcı olmaktayız.

Size en uygun laminat parke modelini seçin.

Laminat parke koleksiyonlarımıza göz atın ve dayanıklı ve su geçirmez koruma özelliklerine sahip en yeni laminat renkleri, stilleri ve desenleri seçin. Bizi arayarak modeli belirtmeniz yeterli, parke döşeteceğiniz alanın m2 fiyatını biliyorsanız size aynı saat içerisinde fiyat ve tarih verebilmekteyiz. Eğer m2 bilginiz yok ise en kısa sürede bir tarih belirleyip parke döşetilecek alnın ölçüsünü alıp fiyat teklifimizi sunmaktayız.

Esenkent Parkeci

Karaman Parke, 1992 yılında ilk parke zeminini döşemeye başladı ve bugün hala İstanbul Avrupa yakasında liderlik etmeye devam ediyor. Diğer laminat parke firmalarından ayıran en büyük özellik vermiş olduğu garanti ve hizmet kalitesi olarak göz ardı edilemeyecek bir ticaret anlayışıyla ilk günkü gibi olduğu yerde saymayıp, sürekli kendi geliştirerek ve yenileyerek 1. sınıf kaliteli parke uygulamalarını Esenket parkeci arayan tüm müşterilerine sunmaktan büyük bir zevk almaktadır.

Renk Çeşitliliği ve Desenler

Laminat parke aramalarınızda sizi zora sokacak ve belirli klişeleşmiş bir kaç renk ve modele sıkıştırmayan derin ve büyük ürün yelpazesi ile sizlere web sitemiz üzerinden bu seçenekleride sunmaktayız. Size en uygun parke modelini seçerek bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. En kısa sürede fiyat ve stok bilgisi alarak istemiş olduğunuz ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Laminat parke Ürünlerimize ulaşmak için aşağıda vermiş olduğum linkten inceleme yapabilirsiniz.