Karaman Parke 2009 yılında İstanbul Beylikdüzü’nde kuruldu. Her türlü lamine, laminant, masif parke ve proje işlerinde faaliyet gösteren şirketimiz, İstanbul’unn çeşitli yerlerinde inşaat, proje ve nihai tüketicilere hizmet vermektedir.

Sürekli gelişimi esas alan gelişim ve geliştirme prensibi ve temel süreçlerle iş hayatını birleştiren, işin teslimine yönelik prensipleri esas alarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Karaman Parke iki önemli unsuru bir arada yürüterek ve uygulayarak iş hayatına yön vermiştir bunlar: Verilen sözleri tutmak ve her zaman müşteri isteklerinin karşılanmasıdır.

Kuruluşlar, müşterilerine bağımlıdır. Bu yüzden müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını anlamaya çalışmak, müşteri şartlarına uymak ve müşteri beklentilerinin üzerine çıkmak için her zaman çaba harcamaktayız.

İlkelerimiz

  • Sağlık
  • Kalite
  • Garanti
  • Müşteri Memnuniyeti

Bu kadar yaygın kullanılan malzemelerin sağlığınız açısından 1. kalite olması firmamızın ilkelerinin başında yer almaktadır . Malzemelerin standartlara uygun şekilde üretilip, talimatlarına uyularak kullanıldığına emin olmadan satın almayınız.

Kaliteli parke nedir ? kalitelisi nasıldır ? nasıl anlaşılır?  alırken nelere dikkat edilmelidir ? çoğu kişinin bilgisi yoktur, burada reklam illüzyonları sonucu kötü mala tüketici yönlendirilir.Parke seçerken bütçenize uygun kalite standartları tarafından onaylanmış sağlam ve garantili parkeler tercih ediniz.

 

İşçiliğimizde ve kullandığımız ürünlerde 10 Yıl Garanti veriyoruz.

Ürün geliştirmesi, Müşteri ihtiyaçları, Müşteri istekleri, Temel gereksinimler, Ürün ya da hizmetin giderdiği temel sorun ve sorunlar, Kullanım özellikleri konularında müşterilerin ve firmaların iletişimde yaşanan sorunlar yüzünden başarısız uygulamalar sonucu her iki tarafıda hem maddi hemde manevi olarak yorucu bir sürece sokar.. İşte burda firmamızın kesintisiz iletişim ve her zaman yapılan işlerin arkasında olduğunun garantisini ve sözünü  verebiliriz.

Ürünlerimiz

PARKE ; hijyenik, estetik, sağlıklı ve kolay döşenebilen bir zemin döşemesidir. Doğru kullanıldığı takdirde alternatif zemin döşemelerine karşı üstünlük sağlar.

Parke, mutfaktan yatak odasına, oturma odasından çocuk odasına kadar her zemin için idealdir. Banyo, tuvalet, sauna veya duş odası gibi ıslak zeminli yerler için uygun değildir. Devamlı surette rutubet ve suya maruz kalan ahşap yüzey kabarabilir ve yapısı bozulabilir.

Kalite! Daha yaşanabilir çevre meydana getirir; hijyenik, kullanışlı ve dayanıklıdır..
Dayanıklılık! Sigara ateşine ve ultraviyole ışınlarına karşı dirençlidir.
Uzun Yıllar! Laminat Parke yüzey kalitesini bünyesinde topladığı bu güçlü özellikler sayesinde uzun yıllar muhafaza eder.
Önemli! Laminat Parke; PVC, PCB, dioksin vb. çevreye zararlı hiçbir madde içermez..

Ürün Katalogu (2 MB)

Ürün modelleri ve çeşitleri.

Dükkanımız Haftanın 7 Günü açıktır Pazar günleri ziyarete gelebilirsiniz. Beylikdüzü Gürpınar mah. merkezde taksi durağının karşısındadır.
Mesai Saatleri: Sabah 7:30 , Akşam 19:00