Parke Seçerken Ve Döşemesi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günümüzde yaşam alanlarımızın dekorasyonunu tamamlayan en önemli parçalarından biri de parkelerdir. Beylikdüzü parke, parkeler, mekanlarda kullanılan zeminleri modern görüntüleriyle tamamlarken ayrıca uzun ömürlü olmalarıyla da çok tercih edilmektedir.
Firmamız, uzun yıllardır bu parkelerin her mekana uygun olarak kaliteli bir hizmet anlayışla satışını ve kaplamasını gerçekleştirmektedir. Eğer siz de yaşam alanlarınız için Beylikdüzü Parke bakıyorsanız, firmamızın geniş içerikli ürünlerini inceleyebilirsiniz. Yıllardır profesyonel kadrosuyla hizmet veren firmamız, İstanbul parkeci olarak her modelde ve her bütçeye uygun parke hizmeti sunmaktadır. Özellikle laminat parkelerini müşterilerinin beğenisine sunan firmamız, kaliteli ürün içerikleriyle ve başarılı çalışmalarıyla her zaman sektörde dikkat çekmeyi bilmiştir.

Beylükdüzü Parke Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Bilindiği gibi meşe, gürgen ya da kayın kerestelerinin makineler yardımıyla işlenmesi sonucu oluşan zemin kaplama malzemelerine, parke denmektedir. Firmamız Beylükdüzü parke olarak ev, ofis, restoran, gibi yaşam alanlarında yoğun olarak kullanılan bu parkeleri, hem mekanlara modern bir görünüm kazandırması hem de mekanları sıcak tutması için kaliteli ekipmanlarla ve profesyonel bir kadroyla çalışmaktadır. Ayrıca bu ürünlerin, diğer zemin kaplamalarına göre uygun fiyatlardan satışını ve kaplamasını gerçekleştirmektedir.

Beylükdüzü Parke Seçerken Ve Döşemesi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kullanıcıların yaşam alanları için parke seçerken dikkat etmeleri gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlar genel olarak;

 • Yaşam alanlarına parke seçilirken sadece görselliğine ve mobilyalara uygun olmalarına göre karar verilmemelidir.Öncellikle parke seçerken zeminin dayanıklılığına ve temizliğine göre karar verilmelidir.
 • Parkelerin; darbelere, çizilmelere, dökülmelere, neme ve suya karşı dayanıklılık göstermesine yani uzun ömürlü olmalarına dikkat edilmelidir.
 • Ayrıca parkelerin döşenme şekilleri de çok önemlidir. Parkeler, mekanın hareket yönüne göre döşenmelidir. Bu şekilde döşenen parkeler, yaşam alanlarının ferah ve geniş görünmelerini sağlamaktadır.

Firmamız yukarıda sayılan tüm unsurlara ve daha fazlasını dikkate alarak profesyonel kadrosuyla ve son teknolojik ekipmanlarla İstanbul parkeci hizmetini yıllardır büyük bir özveriyle gerçekleştirmektedir. Siz de Beylükdüzü parke arayışı içerisindeyseniz ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Beylükdüzü Laminat Parke Kullanım Avantajları Nelerdir?

Parkeler, özelliklerine göre çeşit çeşit üretilmektedir. En kullanışlı ve en bilineni laminat parkedir. Laminat parke, diğer parkelere göre daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ayrıca görüntüleriyle yaşam alanlarına şıklık katmaktadır. Bu parkeler, teknik özellikleri sayesinde evlerde kullanabildiği gibi iş yerlerinde, banyolarda, mutfaklarda da kullanılabilmektedir. Bu parkeler kullanıldıkları alanlarda büyük avantaj sağlamaktadır. Bu parkelerin kullanım avantajları ise;

 • Temizlenmesi ve bakımı çok kolaydır.
 • Renk çeşitliliği sayesinde her mekana uygunluk sağlayabilmektedir.
 • Üzerine yerleştirilen mobilyalara karşı dayanıklıdır ve üzerinde ayakkabı ile yürünebilir.
 • Güneşten etkilenmez ve antialerjiktir.
 • Sigaraya karşı dayanıklıdır.
 • Ev için kullanılan kimyasallara karşı dayanıklıdır.
 • Kolay monte edilen bu parkeler, hemen montelendikten sonra kullanılabilmektedir.
 • Bu parkeler yerden ısıtmalı yaşam alanlarında güvenle kullanılabilmektedir.
 • Bu ürünler, çevre dostudur. Diğer kimyasal içerikli zemin kaplamalarının aksine çevreye hiçbir şekilde zarar vermez.

Firmamız, yukarıdaki özeliklere ve daha fazlasına sahip olan laminat parke hizmetini her mekana uygun olarak gerçekleştirmektedir. Beylükdüzü parke olarak profesyonel kadrosuyla hizmet veren firmamız, kaliteli bir hizmet anlayışıyla çalışmaktadır.

Beylükdüzü Parke Hizmetleri

Bahsettiğimiz özelliklere ve daha fazlasına sahip olan laminat parke hizmetini ve diğer parke hizmetlerini firmamız, 10 yıl garantili olarak müşterilerine sunmaktadır. Firmamız, her bütçeye uygun ve çeşitli modellerde Beylükdüzü parke hizmeti vermektedir. Ayrıca haftanın her günü profesyonel kadrosuyla hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyeti için yıllardır büyük bir başarıyla çalışmaktadır. Siz de bütçenize uyan kaliteli parke modelleri için web sitemizden ürünleri inceleyebilirsiniz. Beylükdüzü parke hakkındaki sorunlarınız ve fiyatları için web sitemiz üzerinde yer alan iletişim adreslerimizden bizimle irtibat kurabilirsiniz.