Yakuplu Laminat Parke

Yakuplu Laminat Parke

Sektörün lider bir firması konumunda olan Yakuplu laminat parke, hem satış, hem de montaj desteği sunmaktadır. Firma bünyesinde bulunan tüm döşeme çeşitleri, özel imalat olmakla beraber birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca bu döşemeler ısı tasarrufu açısından da yararlar sağlamaktadır. Alanında uzman personelleri ile hizmet veren Yakuplu laminat parke firması, bakım ve onarım noktasında da müşterilerine destek sağlamaktadır. Özellikle de montaj işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firma müşterine ürün seçimleri hakkında da detaylı bilgi vermektedir. Bunan yanı sıra adreslere ekip göndermekte ve alana uygun olan bir parkenin belirlenmesi sağlanmaktadır. Başta çamsan olmak üzere, tüm markaların ürünleri de kısa bir süre içerisinde tedarik edilmektedir.


Zengin Ürün Çeşitleri

Ofislerde veya evlerde kullanılan parkeler, farklı özelliklere sahiptir. Bu özellikler ise, yine kullanım alanına göre belirlenmektedir. Yakuplu laminat parke firması, her yaşam alanına özel olarak da ürün te3min edebilmektedir. Örneğin evlerin giriş kısmında kullanılan parkeler biraz daha kalın ve mat renktedir. Yani ürün seçimleri, bilimsel metotlar ile gerçekleştirilmelidir. Firmanın tüm parke modelleri, suya karşı da oldukça dayanıklıdır. Zira kabarma, soyulma ve çizilme gibi sorunların yaşanması söz konusu değildir. Yakuplu laminat parke personelleri, tüm alanlarda kullanılan döşemelerin bakımlarını da kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Çatlayan veya darbe alan döşemeler, kısa bir süre içerisinde yenileri ile değiştirilmektedir. Ayrıca eksik parkelerin veya deforme olan döşemelerin aynısı temin edilebilmektedir.

Yakuplu Laminat Parke Fiyatları

Laminat parke fiyatları, bir takım kriterler doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Temel etken ise, ürünün kalitesi ve markasıdır. Yakuplu laminat parke firması ise, montaj öncesinde alanlara giderek metrekare hesabı gerçekleştirmektedir. Ayrıca söz konusu firma, müşterilerine özel kampanya ve indirimler de yapmaktadır. Fiyat noktasında anlaşmaya varılması ile birlikte, maksimum 2 iş günü içerisinde de projenin teslimatı gerçekleştirilmektedir. Karaman laminat parke firması sayesinde yaşam alanlarınızın konforuna, konfor katabilir ve kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile alabilirsiniz. Ayrıca firmanın satış ofislerini ziyaret ederek, parke modellerini yakından inceleme şansı bulabilirsiniz.