Yakuplu Parke Ustası – Parke – Parkeci – Usta Parkeci Hakkında


Yakuplu Parke Ustası

Satış ve onarım sektöründe hizmet veren firmamız, tüm yaşam alanlarına özel çeşitli ürünler tasarlamaktadır. Evlerde, ofislerde ve şirketlerde kullanılan parkeler, ortamın havasını değiştirdiği gibi, estetik açıdan da farklılık yaratmaktadır. Ancak yanlış bir şekilde montaj edilen zemin döşemeleri, istenilen konforu veremediği gibi, kısa bir süre içerisinde de deforme olmaktadır. Firmamız bünyesinde görev yapan Yakuplu parke ustası, uygulama noktasında gelişmiş bir tecrübeye sahiptir. Özellikle de montaj işlemlerini günümüz teknolojisinde üretilmiş olan ekipmanlar ile gerçekleştirmektedir. Firmamızın tüm usta ve ekipleri, düzenli olarak eğitimlerden geçirilmektedir. Bu sayede de yeni yaşam tarzlarına uygun bir hizmet vermeleri sağlanmaktadır. Yakuplu parke ustası talep edilen adreslere aynı gün içerisinde ulaşmaktadır. Ayrıca firmamız montaj ücretleri konusunda da çok düşük rakamlar ile hizmet vermektedir.

Ahşap Döşeme Montajı

Ahşap döşemeler, dişi ve erkek olmak üzere iki farklı kanal girişine sahiptir. Bu kanallar birbirine geçirilmekte ve zemine oturtturulmaktadır. Ancak montaj sırasında ürüne zarar gelmemesi için hassas bir çalışma sergilenmesi gerekmektedir. Yakuplu parke ustası ise, zemin döşemelerinin tüm yüzeylerini koruma altına almaktadır. Montaj esnasında da oda içerisinde bulunan eşyalara herhangi bir zarar verilmemektedir. Özellikle de kullanılan binalarda bulunan eşyalar teker teker boşaltılmakta ve uygun bir alanda toplanmaktadır. Yakuplu parke ustası, montaj aşamasından önce zemini süpürmekte ve en ufak bir toz parçasının kalmasını bile engellemektedir. Bu sayede parke modellerinin zaman içerisinde esnemesi veya kırılması da önlenmektedir. Firmamızın ustaları, uygulama işlemlerini söz verilen tarihlerde tamamlamaktadır. Ayrıca teslimat aşamasında tüm parke ve zeminler son bir kez kontrollerden geçirilmektedir.

Yakuplu Parke Ustası Çalışmaları

Firmamız bünyesinde hizmet veren Yakuplu parke ustası, titiz bir çalışma prensibine sahiptir. Otel veya kafeler gibi farklı konseptler için de yeni uygulamalar geliştirilmektedir. Tüm ustalarımız bakım hizmeti de vermektedir. Çizilmiş, çatlamış veya deforme olmuş ürün modelleri, ustalarımız tarafından elden geçirilmektedir. Bu sayede yeni bir parke maliyeti ortadan kaldırılmaktadır. Sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve Karaman parke ustası sayesinde yaşam alanlarınızın daha konforlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Diğer ilgili konularımızı alttaki başlıklardan okuyabilirsiniz.

https://www.karamanparke.com/beylikduzu-parke-ustasi/

https://www.karamanparke.com/buyukcekmece-parke-ustasi/

https://www.karamanparke.com/beykent-parke-ustasi/

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir